language
Nykvarn kommuns logga
Kontakt

Presskontakt och bilder

Söker du någon ur kommunledningen eller en presskontakt i Nykvarns kommun? Här hittar du alla kontaktvägar. Klicka på bilderna för att få en högupplöst version.

Pressbilder

Gunilla Lindstedt (NP)

Kommunstyrelsens ordförande, kommunalråd
Tel. 08-555 010 06
E-post: gunilla.lindstedt@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Frida Nilsson

Kommundirektör
Tel. 08-555 010 01
E-post: frida.nilsson@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Lars Johansson

Tillförordnad personalchef
Tel. 08-555 010 20
E-post: lars.johansson@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Fredrik Rönnlycke Westermark

Ekonomichef
Tel. 08-555 010 10
E-post: fredrik.ronnlycke.westermark@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

David Schubert

Näringslivs- och exploateringschef
Tel. 08-555 010 27
E-post: david.schubert@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Liridona Rama

Socialchef
Tel. 08-555 012 17
E-post: liridona.rama@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Daniela Fuciu

Biträdande kommundirektör
Tel. 08-555 010 09
E-post: daniela.fuciu@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Zacharias Tjäder

Säkerhetschef
Tel. 08-555 010 29
E-post: zacharias.tjader@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Presskontakt

Susanne Stamreus

Kommunikationschef, pressansvarig
Tel. 08-555 014 61, 073-856 24 61
E-post: susanne.stamreus@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Eva Thelander

Kommunikatör
Tel. 08-555 014 82
E-post: eva.thelander@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Frida Tobiasson

Kommunikatör
Tel. 08-555 011 19
E-post: frida.tobiasson@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Linda Häntak

Kommunikatör
Tel. 08-555 014 92
E-post: linda.hantak@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Hjälpte informationen på denna sida dig?

Tack för din feedback!

Saknar du någon information?
Har du synpunkter på den här sidan så tar vi tacksamt emot dem. På det sättet kan vi arbeta för att göra innehållet på sidan ännu bättre.

Beskriv vad som var felaktigt eller saknades

Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Nykvarns kommun lagrar dina uppgifter i enlighet med dataskyddsförordningen GDPR. Läs mer om hur vi hanterar dina uppgifter på www.nykvarn.se/gdpr

Senast uppdaterad 2022-10-03 10:16

Dela sidan

Kontakta oss

  • Svar på mer allmänna frågor får du snabbast genom att kontakta Servicecenter.
  • Servicecenter

    Centrumvägen 24 A
    155 80 Nykvarn

    08-555 010 00

Hjälpte informationen på denna sida dig?

Tack för din feedback!

Saknar du någon information?
Har du synpunkter på den här sidan så tar vi tacksamt emot dem. På det sättet kan vi arbeta för att göra innehållet på sidan ännu bättre.

Beskriv vad som var felaktigt eller saknades

Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Nykvarns kommun lagrar dina uppgifter i enlighet med dataskyddsförordningen GDPR. Läs mer om hur vi hanterar dina uppgifter på www.nykvarn.se/gdpr

Senast uppdaterad 2022-10-03 10:16

Dela sidan