language
Nykvarn kommuns logga
Kontakt

Presskontakt och bilder

Söker du någon ur kommunledningen eller en presskontakt i Nykvarns kommun? Här hittar du alla kontaktvägar. Klicka på bilderna för att få en högupplöst version.

Anders Önbäck, kommunstyrelsens ordförande och kommunalråd i Nykvarn

Anders Önbäck (S)

Kommunstyrelsens ordförande, kommunalråd
Tel. 08-555 014 42
E-post: anders.onback@nykvarn.se

Kommunledningen

Steinunn Ásgeirsdóttir

Kommundirektör
Tel. 08-555 010 01

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Liridona Rama, socialchef i Nykvarns kommun

Liridona Rama

Biträdande kommundirektör, tf. samhällsutvecklingschef
Tel. 08-555 012 17
E-post: liridona.rama@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Elizabeth Gawelin, tillförordnad ekonomichef i Nykvarns kommun

Fredrik Rönnlycke Westermark

Ekonomichef
Tel. 08-555 010 00
E-post: fredrik.ronnlycke.westermark@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Camilla Norrdgård Sundberg, bygg- och miljöchef i Nykvarns kommun

Camilla Norrgård Sundberg

Bygg- och miljöchef
Tel. 08-555 010 80
E-post: camilla.norrgard.sundberg@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Peter Mikkelsen

Tf. socialchef
Tel. 08-555 014 54
E-post: peter.mikkelsen@nykvarn.se

Marika Makrigianni

tf. utbildningschef
Tel: 08-555 010 91
E-post: marika.makrigianni@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Susanne Stamreus kommunikationschef i Nykvarns kommun

Susanne Stamreus

Kontorschef Leva och verka, kommunikationschef
Tel. 08-555 014 61
E-post: susanne.stamreus@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Presskontakt

Eva Thelander, kommunikatör i Nykvarns kommun

Eva Thelander

Kommunikatör
Tel. 08-555 014 82
E-post: eva.thelander@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Frida Tobiasson, kommunikatör i Nykvarns kommun

Frida Tobiasson

Kommunikatör
Tel. 08-555 011 19
E-post: frida.tobiasson@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Hilda Frostell, kommunikatör i Nykvarns kommun

Hilda Frostell

Kommunikatör
Tel. 08-555 014 92
E-post: hilda.frostell@nykvarn.se

Klicka på bilden för att ladda ner högupplöst pressbild.

Hjälpte informationen på denna sida dig?

Tack för din feedback!

Saknar du någon information?
Har du synpunkter på den här sidan så tar vi tacksamt emot dem. På det sättet kan vi arbeta för att göra innehållet på sidan ännu bättre.

Beskriv vad som var felaktigt eller saknades

Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Nykvarns kommun lagrar dina uppgifter i enlighet med dataskyddsförordningen GDPR. Läs mer om hur vi hanterar dina uppgifter på www.nykvarn.se/gdpr

Senast uppdaterad 2023-12-28 02:27

Dela sidan

Kontakta oss

  • Svar på mer allmänna frågor får du snabbast genom att kontakta Servicecenter.
  • Servicecenter

    Centrumvägen 24 A
    155 80 Nykvarn

    08-555 010 00

Hjälpte informationen på denna sida dig?

Tack för din feedback!

Saknar du någon information?
Har du synpunkter på den här sidan så tar vi tacksamt emot dem. På det sättet kan vi arbeta för att göra innehållet på sidan ännu bättre.

Beskriv vad som var felaktigt eller saknades

Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Nykvarns kommun lagrar dina uppgifter i enlighet med dataskyddsförordningen GDPR. Läs mer om hur vi hanterar dina uppgifter på www.nykvarn.se/gdpr

Senast uppdaterad 2023-12-28 02:27

Dela sidan