language
Nykvarn kommuns logga
Kontakt
Karin Rosenthal

Karin Rosenthal

Piano
Tel. 073-856 20 45
E-post: karin.rosenthal@skola.nykvarn.se

Birgitta Ejmunds-Svensson

Birgitta Ejmunds-Svensson

Tvärflöjt
Tel. 073-856 20 46
E-post: birgitta.ejmunds-svensson@skola.nykvarn.se

Jens Nilsson

Jens Nilsson

Saxofon, klarinett
Tel. 073-856 23 38
E-post: jens.nilsson@skola.nykvarn.se

Magnus Blom

Magnus Blom

Saxofon, klarinett
Tel. 073-856 20 47
E-post: magnus.blom@skola.nykvarn.se

Sandra Löfgren

Sandra Löfgren

Valthorn, trumpet, trombon, baryton, tuba
Tel. 073-856 20 43
E-post: sandra.lofgren@skola.nykvarn.se

Mattias Moberg

Mattias Moberg

Slagverk, elbas
Tel. 073-856 20 44
E-post: mattias.moberg@skola.nykvarn.se

Olle Lindberg

Gitarr
Tel. 073-856 20 42
E-post: olle.lindberg@nykvarn.se

Binaa Saymouaa

Konstpedagog
E-post: binaa.saymouaa@nykvarn.se

Hjälpte informationen på denna sida dig?

Tack för din feedback!

Saknar du någon information?
Har du synpunkter på den här sidan så tar vi tacksamt emot dem. På det sättet kan vi arbeta för att göra innehållet på sidan ännu bättre.

Beskriv vad som var felaktigt eller saknades

Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Nykvarns kommun lagrar dina uppgifter i enlighet med dataskyddsförordningen GDPR. Läs mer om hur vi hanterar dina uppgifter på www.nykvarn.se/gdpr

Senast uppdaterad 2023-01-17 03:07

Dela sidan

Kontakta oss

Hjälpte informationen på denna sida dig?

Tack för din feedback!

Saknar du någon information?
Har du synpunkter på den här sidan så tar vi tacksamt emot dem. På det sättet kan vi arbeta för att göra innehållet på sidan ännu bättre.

Beskriv vad som var felaktigt eller saknades

Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Nykvarns kommun lagrar dina uppgifter i enlighet med dataskyddsförordningen GDPR. Läs mer om hur vi hanterar dina uppgifter på www.nykvarn.se/gdpr

Senast uppdaterad 2023-01-17 03:07

Dela sidan